مراسم اختتامیه اجلاس سراسری رؤسای دانشکده‌ها و آموزشکده‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای برگزار شد.

اجلاس سراسری رؤسای دانشکده‌ها و آموزشکده‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای که در سه روز از ۲۱ الی ۲۳ خردادماه ۱۴۰۳ در سالن همایش‌های دانشکده فنی و حرفه‌ای دکتر شریعتی تهران برگزار شد، پس از ارائه سخنرانی مسئولین و برگزاری پنل‌ها به کار خود پایان داد.
۲۴ خرداد ۱۴۰۳ | ۰۸:۴۶ کد : ۸۱۸۸ اخبار و رویدادها اخبار دانشگاه ملی مهارت
تعداد بازدید:۲۱۲

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی دانشگاه، در مراسم اختتامیه اجلاس، دکتر حسن کی‌پور، مشاور عالی ریاست گزارشی از اقدامات انجام‌شده در دوران تصدی مسئولیت به عنوان معاون آموزشی دانشگاه ارائه داد. تعدادی از رؤسای دانشکده‌ها و آموزشکده‌ها به طرح مباحثی پرداختند و خواستار ارائه‌طریق ریاست و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه شدند.

تقدیر و تجلیل از رؤسای برتر در عملکرد سال ۱۴۰۲ بر اساس آخرین شاخص‌های ارزشیابی پایان‌بخش مراسم اختتامیه بود

برترین‌ها در دو گروه رئیس دانشگاه استانی و رئیس دانشکده یا آموزشکده در سه سطح به شرح زیر معرفی و حائز دریافت تقدیرنامه و تندیس اجلاس شدند:
رؤسای استانی:
رتبه اول گروه الف: رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان اصفهان
رتبه دوم گروه الف: رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان مازندران
رتبه سوم گروه الف: رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس و خراسان رضوی به طور مشترک

رتبه اول گروه ب: رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه
رتبه دوم گروه ب:رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان گیلان
رتبه سوم گروه ب:رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان همدان

رتبه اول گروه ج: رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان قم
رتبه دوم گروه ج: رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان کردستان
رتبه سوم گروه ج: رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سیستان و بلوچستان

رؤسای دانشکده‌ها و آموزشکده‌ها:
رتبه اول گروه الف: رئیس آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران شماره ۱ یزد
رتبه دوم گروه الف: رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران انقلاب اسلامی تهران
رتبه سوم گروه الف: رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران شماره یک تبریز

رتبه اول گروه ب: رئیس آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران زنجان
رتبه دوم گروه ب:رئیس آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران اردبیل
رتبه سوم گروه ب:رئیس آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران شهرکرد
رتبه چهارم گروه ب: رئیس آموزشکده فنی و دختران کرمان

رتبه اول گروه ج: رئیس آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران قزوین
رتبه دوم گروه ج: رئیس آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران اسدآباد

رؤسای برتر آموزشکده‌های فنی و کشاورزی:
کشاورزی شهریار
کشاورزی اهواز
کشاورزی فسا


نظر شما :