کنگره گرامی‌داشت ۲۲۰ شهید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و آیین رونمایی از ۱۲ یادمان شهید گمنام دانشگاه برگزار شد

تعداد بازدید:۲۷۷
دانشگاه فنی و حرفه‌ای طی مراسمی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز سه‌شنبه ۶ تیرماه ۱۴۰۲ میزبان خانواده‌های معظم شهدا بود.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی دانشگاه، کنگره گرامی‌داشت 220 شهید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و آیین رونمایی از 12 یادمان شهید گمنام دانشگاه سه‌شنبه ۶ تیرماه 1402 با حضور دکتر محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر کانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، خانواده‌های معظم شهدا، استادان و کارکنان بسیجی دانشگاه و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات دانشکده فنی و حرفه‌ای دکتر شریعتی برگزار شد.
در این مراسم، به نیت ۱۲ امام همام سلام‌الله علیهم، از یادمان شهید گمنام در ۱۲ دانشکده و آموزشکده تابع دانشگاه به طور همزمان رونمایی شد.

دکتر زلفی‌گل، دکتر خسرویان، دکتر مردانی، رئیس سازمان بسیج اساتید و سردار طهرانی‌مقدم، برادر شهید حسن طهرانی‌مقدم از سخنرانان این مراسم بودند.
گفتنی است اجرای سرود توسط گروه نوجوانان، تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا، تقدیر از استادان و دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه، پخش سرود دانشگاه فنی و حرفه‌ای، تیزر و کلیپ‌های کنگره بزرگداشت شهدا و ادای احترام مهمانان به ساحت والای شهدا با حضور مهمانان بر مزار شهدای گمتنم دانشکده از برنامه‌های مراسم مذکور بود


نظر شما :