قابل توجه دانشجویان محترم

۲۶ تیر ۱۴۰۲ | ۱۳:۳۲ کد : ۶۸۵۳ اطلاعیه ها اطلاعیه های آموزش
تعداد بازدید:۲۷۹۸


انتخاب واحد کلیه دانشجویان در سامانه بوستان https://bustan.tvu.ac.ir  طبق جدول زمانبندی اعلام شده امکان پذیر است . 
 1– شرایط دانشجویان برای انتخاب واحد : 
الف) تمامی دانشجویان ورودی نیمسال های  2-1401 و 1-1401 و 2-1400 در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و دانشجویان ورودی 982 به بعد در مقطع کارشناسی پیوسته درصورت دارا بودن سایر شرایط ادامه تحصیل، مجاز به انتخاب واحد می باشند.
ب)دانشجویان کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ورودی 14001 و قبل از آن و کارشناسی پیوسته ورودی 981 و ماقبل 
مجاز به انتخاب واحد نبوده و درصورت نیاز به انتخاب واحد ، باید دانشجو برای اخذ مجوز در سامانه سجاد درخواست افزایش سنوات تحصیلی را تا موعد مقرر ثبت نماید تا نتیجه کمیسیون قبل از زمانبندی انتخاب واحد مشخص و به دانشجویان دسترسی انتخاب واحد داده شود .
پ) دانشجویانی که در پایان 2-1401 ، سه ترم مشروط بوده اند ، مجاز به انتخاب واحد نبوده و آنان نیز می بایست جهت اخذ مجوز ادامه تحصیل ( درصورت نیاز ) ، در سامانه سجاد درخواست مجوز ادامه  تحصیل را تا موعد مقرر ثبت نماید تا نتیجه کمیسیون قبل از زمانبندی انتخاب واحد مشخص و به دانشجویان دسترسی انتخاب واحد داده شود .
ت) دانشجویان دو ترم مشروطی  که در نیمسال 2-1401 مشروط شده اند با معدل کل بالای ده ، باید درخواست ادامه تحصیل خود را در سامانه سجاد برای اخذ مجوز ادامه تحصیل ارسال نمایند
ث)طبق آیین نامه آموزشی  تمامی دانشجویان دو ترم مشروط با معدل کل زیر 10، اخراج آموزشی بوده و فقط در صورت داشتن مدارک و مستندات کافی الزاما پس از تعیین تکلیف در کمیسیون موارد خاص، مجاز به انتخاب واحد می باشند.
ج) دانشجویان مشروط در نیمسال 2-1401( معدل ترم کمتر از 12 ) ، مجاز به اخذ حداکثر 14 واحد درسی در این نیمسال تحصیلی  می باشند.
 
 دانشجویانی حائز شرایط فوق الذکر  که این ترم به مجوز کمیسیون موارد خاص جهت  ادامه تحصیل نیاز دارند ، باید از طریق سامانه سجاد   https://portal.saorg.ir  درخواست خود را در اسرع وقت ( حداکثر تا تاریخ 20/05/1402 ) ارسال  نمایند . 

 در غیر اینصورت تحصیل دانشجو در نیمسال مهر 1402 قانونی نبوده و هرگونه عواقب ناشی از آن برای ادامه تحصیل، به عهده شخص دانشجو خواهد بود .

2- مرخصی تحصیلی؛
دانشجویانی که متقاضی اخذ مرخصی تحصیلی در ترم1-1402 هستند باید درخواست خود را  قبل از زمانبندی انتخاب واحد به واحد آموزش ارائه نمایند  
دانشجویانی که در نیمسال 2-1402 از مرخصی تحصیلی استفاده نمودند، درصورت دارا بودن شرایط تحصیل، مجاز به انتخاب واحد می باشند.
3- پیش نیاز ، تداخل ساعت و معافیت از قوانین؛
5-1- رعایت پیش نیاز / هم نیاز دروس در نرم افزار آموزشی الزامی است.
5-2- در نیمسال 1-1402 اخذ درس با تداخل ساعت کلاس / درس برای دانشجو امکان پذیر نمی باشد.
5-3- در صورتیکه دانشجویی درسی را اخذ و موفق به کسب نمره ی قبولی نشده یا با شرکت در کلاس های آن در پایان نیمسال ، درس را حذف کرده باشد، این دروس هم نیاز شده و دانشجو ملزم به اخذ هر دو درس در نیمسال 1-1402 می باشد.
5-4- امکان اخذ درس با تداخل ساعت امتحان برای تمام دانشجویان وجود ندارد.
5-5- دانشجویانی که نیمسال آخر باشند، از رعایت قوانین زیر معاف هستند:
-    رعایت پیش نیاز
-    رعایت شرط معدل
-    اخذ حداکثر 14 واحد برای دانشجویان مشروطی و یا حداکثر 20 واحد درسی برای دانشجویان عادی ( دانشجو در نیمسال آخر، در صورتیکه حداکثر 24 واحد باقیمانده داشته باشد، می تواند تمام واحدهای باقیمانده را در نیمسال آخر اخذ نماید.)
این دسته از دانشجویان باید فرم تعهد را تکمیل کرده  و برای کارشناس آموزش خود قبل از زمان انتخاب واحد جهت بررسی ارسال نمایند . 
6- پرداخت شهریه؛
درصورتیکه دانشجویان نسبت به تسویه ی بدهی خود  اقدام نکرده باشند، در انتخاب واحد 1 -1402ملزم به " تسویه بدهی قبلی و علاوه بر آن ، واریز مبلغ هشتصد و پنجاه هزار تومان ( بصورت علی الحساب بابت پرداخت شهریه ی ثابت و متغیر نیمسال 1-1402 )"خود در هر ورودی خواهند بود.
6-1- ( بسیار مهم) پرداخت شهریه فقط با کارت های عضو شتاب امکان پذیر می باشد.
6-2- دانشجویان کاردانی و کارشناسی ناپیوسته روزانه ی ورودی 14001 و قبل از آن، با توجه به اتمام سنوات مجاز، شهریه پرداز خواهند بود.
اداره آموزش
تیر ماه 1402
 


لینک دانلود فایل

نظر شما :