اصلاحیه ی اطلاعیه ی کارآموزی تابستان

۱۸ تیر ۱۴۰۲ | ۱۱:۰۹ کد : ۶۸۳۲ اطلاعیه ها اطلاعیه های آموزش
تعداد بازدید:۱۰۷۶

به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که قصد اخذ واحد کارآموزی در تابستان 1402 را دارند، می رساند، از دوشنبه 12/4/1402 الی 24/4/1402 فرصت دارید جهت ثبت درخواست کارآموزی از طریق فرآیند کارآموزی سامانه‌ی بوستان طبق فایل پیوستی انتهای متن اطلاعیه، اقدام نمایند.

https://bustan.tvu.ac.ir/

**چند تذکر مهم:

- دانشجویان میهمان در ترم تابستان، اجازه ی اخذ واحد کارآموزی را ندارند.

-از مراجعه ی حضوری و پرسیدن سوال هایی که پاسخ آن در متن اطلاعیه آمده است، اجتناب نمایید.

-پس از ثبت درخواست کارآموزی شما در سامانه ی بوستان، می بایست تایید اولیه توسط استاد انجام گردد. چنانچه در این کادر (بخش تایید استاد خود) عبارت: " در صف بررسی توسط استاد " مشاهده نمودید، بدین معناست که استاد مربوطه هنوز درخواست شما را یا مشاهده نکرده یا هنوز کارتابل خود در سامانه ی بوستان را چک ننموده است. در این صورت با استاد خود در تماس باشید تا پس از تایید ایشان، کارشناس ارتباط با صنعت نیز موافقت و معرفی نامه ی شما صادر شود. بعد از اخذ معرفی نامه، در بخش کادر استاد عبارت: در انتظار بازدید توسط استاد" را خواهید دید که معنای آن بازدید حضوری احتمالی اساتید از محل کارآموزی هایتان می باشد.

- ثبت درخواست معرفی نامه با تیکت قابل بررسی نخواهد بود.

- دقت داشته باشید تنها یک بار برای ثبت درخواست می توانید اقدام نمایید. چنانچه خود یا استاد مکان معتبری برای گذارندن دوره ی کارآموزی در نظر ندارید به سامانه ی ملی کارآموزی ( مندرج در صفحه اصلی سایت دانشکده) مراجعه نمایید. با آوردن دلیل های قانع کننده ی مورد تایید از سوی واحد ارتباط با صنعت، برای دریافت فرم جابجایی با تایید مدیرگروه اقدام نمایید.

- در هنگام ثبت درخواست با استاد خود هماهنگ باشید که پوشه ی جاری کارتابل خود را بررسی و موافقت خود را اعلام نماید. در این صورت است که پس از این مرحله، مسئول کارآموزی –ارتباط با صنعت (خانم کاکاوند) درخواست شما را ثبت و به صورت اتوماتیک معرفی نامه ی شما در بخش گواهی های صادره ی فرایند سیستمی کارتابل شما قابل رویت و پرینت می باشد. سپس به دبیرخانه ی ساختمان اداری-جنب مجسمه ی پروین اعتصامی- برای مهر آن مراجعه نمایید.

-دفترچه ی کاراموزی را می توانید از سایت دانشکده بخش معاونت پژوهش-کارآموزی، یا انتشارات دانشکده دریافت نمایید.

- در انتخاب محل کارآموزی نهایت دقت را داشته باشید زیرا مرحله ی تغییر مکان بسیار سخت و وقت گیر خواهد بود.

-دانشجویان بدهکار باید پس از تسویه اقدام به ثبت درخواست معرفی نامه نمایند زیرا با بدهکاری، امکان ثبت میسر نخواهد بود. برای مرتفع شدن این امر به خانم ابره دری واقع در بخش حسابداری ساختمان اداری مراجعه نمایید.

- دوره هایی که بدون اخذ واحد یا بدون دریافت معرفی نامه و عدم تحویل فرم شروع به کار به استاد مربوطه حداکثر تا سه روز بعد از شروع کارآموزی ، گذرانده شود از نظر واحد ارتباط با صنعت قابل قبول نخواهد بود.

-پس از اتمام دوره، دفترچه ی تکمیلی را به استاد مربوطه تحویل دهید تا ایشان پس از ثبت نمره در سامانه ی  بوستان به گروه تحویل دهند.

-مهلت اتمام و تحویل مدارک کارآموزی ( دفترچه ی تکمیل شده و فرم های آن) و همچنین ثبت نمره کارآموزی توسط استاد در سامانه ی بوستان، تا قبل از شروع نیمسال اول 1403 ( مهر 1402) می باشد.

-دانشجویان مهمان هم یا با مراجعه ی حضوری به واحد کاراموزی با تکمیل فرم میهمان پیوستی، می توانند درخواست خود را به این ایمیل shkakavand@shariaty.c.ir ارسال تا به صورت مجزا فرم معرفی نامه‌ی آن ها به دبیرخانه ی آموزش ارسال شود و برای دریافت آن به خانم کسایی مراجعه نمایند.

- شماره داخلی 1401 آماده ی پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما در مورد این اطلاعیه خواهد بود.

- طبق فایل پیوستی زیر مراحل ثبت درخواست خود را انجام دهید.

 


لینک دانلود فایل

نظر شما :