پیام تسلیت رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در پی شهادت دانشجویان بسیجی دانشگاه فنی و حرفه‌ای

۲۸ آبان ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۱ کد : ۵۷۸۴ اخبار دانشگاه فنی و حرفه ای
تعداد بازدید:۳۴۱
حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر مصطفی رستمی در پی شهادت دو تن از دانشجویان بسیجی دانشگاه فنی و حرفه‌ای در مشهد مقدس پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی دانشگاه، متن پیام تسلیت بدین شرح است:

بگذار تا بگریم چون ابر در بهاران

بار دیگر بهترین فرزندان این آب و خاک برای صیانت از کیان ایران عزیز و دفاع از امنیت مردم در خون خود تپیدند. بار دیگر دانشگاه خون داد تا درخت تناور انقلاب اسلامی تنومندتر شود. شهادت دو دانشجوی عزیز عضو بسیج دانشجویی در مشهد مقدس در کنار شهدای ایذه و اصفهان به دست سفاک‌های رجوی، یادآور جانفشانی بسیجی‌های جان‌برکف انقلاب و اثبات‌کننده‌ این مدعا بود که جوانان این روزگار علی‌رغم همه‌ هجمه‌ها، از نسل رجب‌بیگی‌ها و وزوایی‌ها و متوسلیان‌ها هستند.
کربلایی شدن حسین زینال‌زاده و دانیال رضازاده را در مرحله‌ نخست به خانواده‌ این شهیدان، سپس به جامعه‌ جوانان مؤمن و انقلابی مشهد و البته به همسنگرانشان در بسیج دانشجویی و جامعه‌ دانشگاهی تبریک و تسلیت گفته و  از همه‌  دستگاه‌های مسئول امنیتی و قضایی خواهانم با رسیدگی فوری و قاطع مرهمی بر این داغ بزرگ باشند.
نباید فراموش کنیم حال که فتنه‌ نظام سلطه با عنوان پوششی اعتراض جواب نداده و رویکرد دشمن ترورهای کور و آشوب سخت است، مطالبه‌ جامعه از نهادهای نهادهای مسئول امنیت نیز پایان مماشات و برخورد سخت با قاتلان و تروریست‌های سازمان‌یافته است.


نظر شما :