با حکم دکتر عرفان خسرویان؛ سرپرست واحد استانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای مازندران و سرپرست دانشکده فنی و حرفه‌ای امام محمدباقر (ع) ساری منصوب شد

۱۶ مهر ۱۴۰۱ | ۰۹:۵۳ کد : ۵۵۷۷ اخبار دانشگاه ملی مهارت
تعداد بازدید:۱۴۳۹
دکتر عرفان خسرویان، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور، طی حکمی آقای حسن سلمانی تیله‌نویی را به سمت سرپرست واحد استانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای مازندران و سرپرست دانشکده فنی و حرفه‌ای امام محمدباقر (ع) ساری منصوب کرد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی دانشگاه، در متن حکم انتصاب آمده است:

 
جناب آقای حسن سلمانی تیله‌نویی
 
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و توانمندی‌­های ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم و با حفظ سمت به عنوان:


«سرپرست واحد استانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای مازندران و سرپرست دانشکده فنی و حرفه‌ای امام محمدباقر (ع) ساری»


منصوب می­‌شوید. انتظار می­‌رود با اتکا به خداوند متعال و با پیروی از آموزه‌­های اسلامی با رعایت اصول «عدالت‌محوری»، «انقلابی­‌گری»، «مردم­داری»، «پاکدستی و فساد­ستیزی» و «قانون‌­مداری» در پیگیری مأموریت­‌های محول و جلب همکاری استادان، مدیران، کارکنان و دانشجویان، تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه از جمله ظرفیت عظیم خیرین و واقفین را جهت تحقق سیاست­‌ها و برنامه­‌های اسناد بالادستی، مهارت‌­افزایی، کارآفرینی، فرهنگ­‌سازی کار تیمی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی» به­‌کار گیرید.
مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی و انقلابی سیزدهم، ظل توجهات حضرت ولی­عصر(عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
 
همچنین، از سوی دکتر خسرویان از زحمات آقای یوسف هاشمی جیردهی در دوران مسئولیت سرپرست واحد استانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای مازندران و سرپرست دانشکده فنی و حرفه‌ای امام محمدباقر (ع) ساری تقدیر گردید. در متن این تقدیرنامه آمده است:
 
جناب آقای یوسف هاشمی جیردهی

با سلام و احترام
   خدمت آنگاه که در راه عقیده و تلاش خستگی‌ناپذیر در مسیر کسب رضایت خداوند متعال باشد، لذت‌بخش‌ترین هدیه‌ای است که هر انسان می‌تواند در برابر کوشش‌های خود دریافت نماید. به مصداق حدیث شریف "من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله  عزّوجل" بدین‌وسیله از زحمات و تلاش‌های شما در زمان تصدی «سرپرست واحد استانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای مازندران و سرپرست دانشکده فنی و حرفه‌ای امام محمدباقر (ع) ساری» تقدیر و تشکر نموده و از درگاه احدیت، سعادت، سرافرازی و توفیق روزافزون شما را خواستارم.

 


تاریخ انتشار: ۳ روز پیش


نظر شما :