بیانیه تحلیلی بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور در محکومیت اغتشاشات اخیر پیرامون هتک حرمت مقدسات اسلام

۱۲ مهر ۱۴۰۱ | ۱۱:۲۲ کد : ۵۵۶۹ اخبار دانشگاه ملی مهارت
تعداد بازدید:۱۲۶۱
بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای در محکومیت اغتشاشات اخیر در کشور بیانیه‌ای صادر کرد.
بیانیه تحلیلی بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور در محکومیت اغتشاشات اخیر پیرامون هتک حرمت مقدسات اسلام

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی دانشگاه، بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای در محکومیت اغتشاشات اخیر بیانیه‌ای صادر کرد. متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم


بی‌شک حماسه حضور در اربعین حسینی امسال با خیل عظیم جمعیت بیست‌ویک میلیونی، شکوه و عظمت اسلام را به رخ جهانیان کشید و فریاد مظلومیت خواهی نهضت حضرت اباعبدالله امام حسین(ع) را در استکبارستیزی و عدالت‌خواهی سر داد و بزرگترین اجتماع باشکوه امت اسلامی در اوج اقتدار برگزار شد و لرزه بر پیکره جبهه استکبار و اصحاب شیطان انداخت.

دور از انتظار نیست که خناسان و طراحان نقشه‌های شیطانی همواره برای دستیابی به مقاصد شوم و پلید خود برای مقابله با گسترش روزافزون اسلام در جهان تلاش مضاعف می‌نمایند و به‌ویژه کشور عزیزمان ایران اسلامی که امروز پرچمدار مکتب‌ امام حسین و ولایت‌فقیه در جهان هست به همین خاطر دشمنان همواره متوسل به فتنه‌ها و توطئه‌ها علیه انقلاب شدند اما ملت فهیم و شهیدپرور و با بصیرت انقلابی ایران اسلامی با هوشمندی و حضور پرشور خود در راهپیمایی سوم مهر یکبار دیگر دشمنان‌ و کینه‌توزان را ناکام گذاردند.

لذا ما دانشگاهیان و فرماندهان جنگ نرم با توجه به مهم‌ترین توصیه بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری ایران اسلامی در آستانه جهش و خیزش علمی و رسیدن به قله‌های علم و وقوع رستاخیز علمی انقلاب هستیم و دشمنان از اقتدار علمی ما سخت در هراسند. لذا تلاش برای متوقف نمودن رشد علمی ما را دارند و درصدد هستند که محیط علمی و دانشگاهی ما را متشنج جلوه دهند. به فضل الهی در این زمینه با درایت و بصیرت نخبگان و فرهیختگان انقلابی ره بجایی نمی‌برند و ما با جهاد تبیین این تحریفات دروغین را آشکارمی‌نماییم .

اکنون ملت ایران با موفقیت دیپلماسی انقلاب اسلامی در سازمان ملل و با دارا بودن پیشینه و پشتوانه غنی فرهنگ اسلامی در مسیر نیل به تمدن نوین اسلامی گام‌هایی بلندی را برداشته و دانشگاه در تراز انقلاب بستر چنین تحول شگرفی را انشا الله محقق می‌نماید.
امروز دشمنان اسلام بعد از شکست نظام لیبرال، دمکراسی غربی وشعارهای دروغین حقوق بشر آمریکایی و رسوایی بین‌المللی با بهره‌گیری از فضای مجازی و قدرت رسانه‌ای و امپراطور خبری و جنگ ترکیبی درصدد تقابل با بنیان‌های نظام اسلامی مخصوصاً سبک زندگی اسلامی و ایرانی برآمده و دنبال اغفال و فریب جوانان و نوجوانان ما می‌باشد که جامعه دانشگاهی و جنبش استادی این توطئه را نیز بفضل پروردگار خنثی می‌سازد.

ما اساتید بسیجی دانشگاه فنی و حرفه‌ای ضمن دعوت آحاد مردم به هوشیاری و حفظ آرامش، امنیت، وحدت ومحوریت قانون برخورد قاطع با ایادی ضد انقلاب در اغتشاشات اخیر که با حمایت رسانه‌ای نظام سلطه در رأس آن آمریکا و کشورهای اروپایی و صهیونیسم و با بهره‌گیری از آل سعود و سلطنت‌طلبان و منافقین و گروهک‌های موسوم به کومله و دمکرات و گروه‌های تکفیری و مزدوران و آشوب‌طلبان و جاهلان که با تمام قوت به میدان آمده بودند و به بهانه دروغین دفاع از حقوق زنان اما در عمل به تخریب اموال عمومی و هتک حرمت به قرآن و عترت و ولایت‌فقیه و پرچم مقدس جمهوری اسلامی به میدان آمده بودند را به‌شدت محکوم می‌نمائیم.

در پایان ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و رهبری حکیم و فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی ) آمادگی کامل خود در دفاع و حفظ از ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی اعلام می‌داریم.


نظر شما :