بیانیه بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای در واکنش به اهانت یکی از سران فتنه به ساحت والای مدافعان حرم اهل بیت (ع)

۲۴ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۷:۵۰ کد : ۵۳۰۹ اخبار دانشگاه فنی و حرفه ای
تعداد بازدید:۵۲۶
بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای با صدور بیانیه ای ضمن حمایت از مظلومیت آزادگان جهان، هتاکی موسوی به مقام شامخ مدافعان حرم اهل بیت(ع) را محکوم کرد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی دانشگاه، مرکز بسیج اساتید دانشگاه‌ فنی و حرفه‌ای کشور در واکنش به هتاکی یکی از سران فتنه به مقام شامخ مدافعان حرم اهل بیت (ع) و امنیت کشور، بیانیه‌ای منتشر کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
حرکت جهاد اسلامی در پاسخ  گویی به تجاوزات رژیم صهیونیستی  نشان دهنده تغییر موازنه قدرت در محور مقاومت می‌باشد ونشان دهنده آغاز تغییر در آن چیزی است که نخاله های غربی با عنوان پیمان آبراهام بدنبال آن هستند. این‌ موضوع هم‌زمان با فتنه‌ها و دسیسه‌های داخلی این روزها بسیار قابل‌تأمل است و جالب آنکه در همین ایام میرحسین موسوی از سران فتنه هماهنگ با استکبار جهانی دست‌ به کار شده است.

بیانیه صادر شده از طرف این عنصر خودفروخته نشان‌دهنده این واقعیت است که در پشت‌پرده چنین  مواضعی دشمنان قسم خورده ایران عزیز چه وقیحانه بازیگران خود را به حرکات ایذایی وامیدارند تا خون مدافعان شریفی مانند سردار همدانی که از ابتدای جوانی تا لحظه شهادت از خاک و کیان و عزت این کشور دفاع کرده اند را پایمال کنند.
بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای ضمن حمایت از مظلومیت آزادگان جهان بیانیه  میر حسین موسوی که به دنبال تضعیف و به انحراف کشاندن راه حسین بن علی(ع) و نهضت عاشورایی هست را محکوم نموده و سکوت کنندگان در قبال این توهین آشکار را به اعلام موضع آشکار خود فرامی‌خواند.


نظر شما :